Skiffs en C1-en

Nog in bewerking

 

Hieronder een overzicht van onze skiffs en C1-en, in alfabetische volgorde, wedstrijd- en oefenskiffs door elkaar.

 

 

Skiffs

- Ade, lichte wedstrijdskiff voor gevorderde roeier

Anna, met een lange historie binnen onze vereniging

- Anne-Lotte, zware Lingyang wedstrijdskiff, door Rutger als priveskiff aangeschaft, daarna aan vereniging geschonken

- Apollo en Artemis, lichte Hassler-oefenskiffs, binnengekomen samen met de Orpheus en Euridice

- Ardea, door Karin voor haar wedstrijdjeugdroeisters aangeschaft, en later aan de vereniging overgedragen

- Artemis (Zie Apollo)

- Ayline

- De Tulp, ooit priveskiff van Ronald Tulp, later door hem aan de vereniging geschonken

- Eurydice (zie Orpheus)

- Evert, binnengekomen samen met de Neptunus

- Lambert Simon, priveskiff van Wim Zwetsloot, later aan de vereniging geschonken

- Neptunus, tezamen met de Evert nieuw binnengekomen

- Orpheus en Eurydice, zwaardere Hassler-oefenskiffs (binnengekomen samen met de lichtere  Apollo en Artemis)

- Pipi, jeugdskiff

- Roerdomp, compleet gerestaureerde houten skiff, via vele uren arbeid vervaardigd uit de herbruikbare delen van de eerste verenigingsskiffs de Meerkoet en de Roerdomp

- Snip, lichte jeugdskiff, indertijd aangeschaft via de KNRB op basis van huurkoop

- Thetis, lichte wedstrijdskiff voor gevorderde roeier

- Tweety, jeugdskiff, door Gerard en Gera opgeknapt

- Vecht, vederlichte kwetsbare houten wedstrijdskiff

 

 

C1-en

- Bergentheim, C1, doet al jaren dienst als minder on-stabiele eenpersoons-roeiboot

- Co-operatie, C1, intertijd zelf gebouwd door onze Co Renkema

 

Uit roulatie, met veel herinneringen

- Hegebeek, skiff voor zware roeiers

 

Inloggen

Contact en route

Postadres en botenhuis:
Kanaaldijk West 2A
7783 DB Gramsbergen
Tel: 0524-561115

info@salland-roeien.nl

Vertrouwenscontactpersonen

Routebeschrijving

Kopij voor de website

Agenda

24 nov 2019;
09:00AM -
Hel van het Noorden
27 nov 2019;
07:30PM -
Introductiebijeenkomst Nieuwe Leden
07 dec 2019;
09:00AM -
NK indoorroeien
14 dec 2019;
09:00AM -
Jeugdergometerwedstrijden de Laak
15 dec 2019;
09:00AM - 12:00AM
Clubcompetitie
11 jan 2020;
09:00AM -
Jeugdergometerwedstrijden Michiel de Ruyter
25 jan 2020;
09:00AM -
Jeugdergometerwedstrijden De Eem
26 jan 2020;
09:00AM - 12:00AM
Clubcompetitie
09 feb 2020;
09:00AM -
Twentsche WinterWedstrijden

Partners

e-Boekhouden.nl

Ga naar boven